CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

Zapoměl(a) jsem heslo?

*

logoBohemia Hop se bude tradičně účastnit a vystavovat na  Craft Brewers Conference (CBC) and BrewExpo America 2017, které se budou konat ve 10. - 13. dubna ve Washingtonu, D.C. USA. Loňskou akci ve Filadelfii, kde vystavovalo 835 firem, navštívilo téměř 14.000 lidí. 

Tým Bohemia Hop Vás rád přivítá na stánku č.1610.

Bohemia Hop je členem Brewers Association of America, Českého svazu pivovarů a sladoven a  Českomoravského svazu minipivovarů.

Více informací o veletrhu a konferenci nalznete zde

Zástupce pivovaru Sapporo pan Koie předává cenu ZS Blšany

 

V pátek 24. února 2017 proběhlo pravidelné setkání pivovaru SapporoBOHEMIA HOP a CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec s dodavateli chmele v rámci programu CCFS. 
Schůzka byla tradičně zaměřena na ochranu rostlin, povolené přípravky pro chmel a kontrolu jejich užití. Za pivovar Sapporo se jednání zúčastnil pan Koie.

Součástí jednání bylo také vyhodnocení nejlepšího dodavatele za sklizeň 2016 pro pivovar Sapporo z dodávek BOHEMIA HOP –  a tímto dodavatel se stala Zemědělská společnost Blšany, za kterou ocenění převzal chmelař společnosti pan Beran.

420. ročníku konference “Uplatnění českých odrůd chmele v pivovarnictví” se nám pomalu ale jistě blíží. V příloze této zprávy naleznete podrobnější program, který jsme pro Vás letos přichystali a zároveň náhled přihlašovacího formuláře, který naleznete na stránkách společnosti Bohemia Hop a.s. v nabídce registrace (zároveň slouží jako odkaz pro příslušnou stránku).

Program 

Registrace

2017

2017

 V pátek 13. ledna 2017 proběhlo tradiční setkání dodavatelů chmele do CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec s pěstiteli ze Žatecké a Úštěcké oblasti. V Tršické oblasti proběhla schůzka s pěstiteli chmele již na konci listopadu. V rámci setkání byli dodavatelé seznámeni s výsledky sklizně v ČR i ve světě, s výsledky dodávek chmele a hodnocením kvalitativních parametrů dodaného chmele.

Za Tršickou chmelařskou oblast obdržela uznání za vynikající kvalitu chmele ze sklizně roku 2016 společnost AGRAS Želatovice, za Úštěckou chmelařskou oblast Zemědělské družstvo Liběšice a za Žateckou chmelařskou oblast získala ocenění společnost ZEM-INVEST hospodařící v Mutějovicích.

Bohemia Hop partnerem World Beer Idol 2017

2

2

World Beer Idol 2017: Zvítězil tmavý silák ze Španělska!

World Beer Idol 2017 zná svého vítěze. Stal se jím Imperial Russian Stout ze španělského pivovaru Cervezas Arriaca!

První lednový víkend se v rodinné atmosféře Zichoveckého pivovaru a Továrna Slaný uskutečnil 2. ročník mezinárodní pivní degustační soutěže World Beer Idol. Mrazivé počasí neodradilo špičky ze světa pivních sommeliérů, kteří hodnotili piva z 15 zemí světa a pomohli tak vybrat nejlepší piva napříč pivními kategoriemi. V degustační komisi tak vedle sebe zasedli Brit Tim Webb (autor světového atlasu piv), americký publicista Joe Stange nebo italský propagátor řemeslného piva, Maurizio Maestrelli. 

                                              logo

TOP