CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

Zapoměl(a) jsem heslo?

*

chmelarstvi building

Vážení obchodní přátelé,

společnost Bohemia Hop je nositelem tradice českého chmele. Pěstování a obchod chmele v České republice je znám po celém světě mnoho století. To je důvod proč obchodní název společnosti obsahuje starý výraz pro českou zem - Bohemia. Kvalita českého chmele a piva se prosadila v celém světě. Oba se stali světově uznávanými standarty kvality. Žatecký poloraný červeňák s jemnou chmelovou vůní je dnes používaný pro výrobu nejkvalitnějších piv ve všech světadílech. Nejznámější světové pivovary tento výjimečný chmel používají zejména k přípravě piva označovaného přívlastkem „premium“. Cílem naší společnosti je pokračovat v dlouhé tradici a být vždy kvalitním a spolehlivým partnerem pro všechny zákazníky kupující náš chmel. Mimo odrůdy Žatecký poloraný červeňák můžeme nabídnout další české odrůdy chmele jako např. Sládek, Premiant, Bohemia, Kazbek nebo Saaz Late.

 

Zdeněk Rosa - Předseda představenstva

Bohemia Hop a.s. - dodávky chmele světovým pivovarům

Akciová společnost Bohemia Hop byla založena v březnu 1991 jako důležitý obchodní článek systému, jehož páteří je spojení většiny českých pěstitelů chmele v mateřské organizaci Chmelařství, družstvo Žatec.

Hlavním cílem společnosti je organizace nákupu chmele od pěstitelů a prodej zpracovaného chmele tuzemským a zahraničním zákazníkům. Kromě toho společnost soustřeďuje informace využívané k poradenské službě. Cílem strategie firmy Bohemia Hop je neustálé zlepšování služeb všem klientům naší společnosti.

Hlavním akcionářem společnosti Bohemia Hop je mateřská organizace Chmelařství, družstvo Žatec, což je podnik s nejdelší tradicí na úseku pěstování a zpracování chmele v Čechách. Chmelařství, družstvo Žatec sdružuje většinu českých pěstitelů chmele a zpracovává pro nás chmel. Od roku 1999 je tato firma držitelem jakostního certifikátu ISO 9001:2008 a certifikátu HACCP. Sídlo společnosti Bohemia Hop v Žatci je totožné s mateřskou organizací.

 

TOP